Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin Tek Futbol Platformu.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Türkiye'nin Tek Futbol Platformu'na Hoş Geldiniz..

Del Rio, talking about SC Title

5 posters
YazarMesaj
Indestructible
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye
Indestructible

Del Rio, talking about SC Title Empty
MesajKonu: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 12:44 pm

Ricardo Rodriguez:
Ladies and gentlemen,
It is my great honor to introduce to you,
He is a True son of Mexico
He is Albertooo del Rrrrrrrio!

REALEZA!

Del Rio, arabasıyla kornaya basa basa geliyor. Rampaya çıkıyor ve ringe giriyor. Mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor:

- Merhaba HW Universe. Ben Alberto Del Rio. Buradayım çünkü yaptığım işte en iyisi olduğumu size ve o aptal güreşçilere ispatlaycağım. İlk hedefim SC kemeri ama daha sonra HW kemeri de benim olacak. SC kemerini alabilmek için bana bir rakip lazım. Tabi karşıma çıkabilecek biri varsa... SC kemeri yakında benim olacak çünkü It's My Destiny!
Vince McMahon
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 1:28 pm

"No Chance is Hell!" Duyuluyor...
Bu Vince McMahon! Ringe sakin bir yürüyüşle geliyor.
Bir mikrofon alıp konuşmasına başlıyor;

- Albertoo! Survivor Title'ı tanımlamak için ringe çıkacaktım ki sen benden biraz önce davrandın.
Evet sevgili izleyenler;
Survivor Ünvanını kazanmak büyük bir mücadele gerektiriyor.
Survivor Ünvanını elde etmek isteyen kişi veya kişiler genel olarak elemeli maçlarda belirlenir.
Ünvan maçı içinde üç ve üçten fazla güreşçi bulunursa bu maç genel olarak elemeli şekilde yapılır. Sona kalan ise Hayatta Kalan Şampiyon olur.

Vince, biraz somurtur ve bir tebessüm ile Alberto'ya döner...

- Şimdii, Alberto... Bu mücadele de sana güvenebilir miyim, bilmiyorum. Fakat seni bu kemer maçının içine katacağım. Bu maçta bana yeteneğin olup olmadığını kanıtlayabilirsin.

Vince, anonsu yapmak için seyircilere dönüyor...

- Bayanlar baylar, size Survivor Championship Contender'ını takdim ediyorum, Alberto Del Rio! Kendisi bu ünvanı almak için bir Gauntlet Maçına çıkacak...
Rakipleri ise...
CM Punk!
diğer rakibide...
The Game Triple H!!!
The İncredible
Yönetici

Yönetici
The İncredible

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 2:18 pm

OUT: Korkma Alberto benim derdim CM Punk. Twisted Evil
http://futbolmerkezi.ultimaterpg.net
Indestructible
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye
Indestructible

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 2:23 pm

- Demek rakiplerim CM Punk ve Triple H [küçümseyerek sırıtır] Vince, beni bu maça aldığına asla pişman olmayacaksın. O işe yaramaz Punk ve Triple H'yi nasıl yeneceğimi göreceksin. Ben buraya sadece yeteneğimi kanıtlamaya gelmedim. Bu federasyonun en iyisi olacağımı kanıtlamaya geldim! SC kemerinin de yakında benimle elimde olacağından şüphen olmasın!
Second City Saint
Yönetici

Yönetici
Second City Saint

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 5:03 pm

Cult of Personality!
CM Punk entrance ekranı altında belirir.
Oraya çömelir ve konuşmaya başlar.
-Senin kaderin mi? Senin kaderin ne biliyor musun? Senin kaderin bu yumruk!(Elini göstererek) Senin kaderin bu tekme.(Ayağını ileri itekleyerek.)Senin kaderin şu arkandaki koca k*çlıyla aynısı!
Siz ikiniz icin diyecegim tek birşey var.
You are LOSER!
Second City Saint
Yönetici

Yönetici
Second City Saint

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 5:09 pm

Out: Hamicim gauntlet maca cıkıyoruz.Beni yada seni elerse sen yada ben gelecegiz. Bana dalamazsın. :E:
Vince McMahon
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 5:32 pm

- Hayır beyler hayır bir dakika. Eğer Alberto, ilk gelen kişiye elenirse, maç devam edecek ikinci gelen kişi ile maça devam edecektir...

Vince ringten iniyor...
Arkaplan'a gidiyor...
Indestructible
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye
Indestructible

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 7:04 pm

- Kaybetmek ha? Punk, kaybeden sen ve Triple H olacak. Kaderim için atıp tutuyorsun Punk. Peki dediklerini yanımda söyleyebilirmisin? Benim kaderimi boşver ama senin ve HHH'nin kaderi çok kötü olacak...
The İncredible
Yönetici

Yönetici
The İncredible

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePaz Kas. 27, 2011 7:45 pm

The Game !!
Triple H Ringe girer ve Alperto'nun önünde bağırarak konuşmaya başlar ;
- Hey Alperto kısacası By Loser karşında WHF'ye diz çöktürmüş bir isim var ve sen benim hakkımda konuşurken bu kadar yenilmek kelimesini buk kadar kolay kullanamazsın seni o ringe gömdüğüm zaman sana söyliyeceğim tek söz " Sucks in the ball olacak " (CM PUNK'a dönüp)aynı şey senin içinde geçerli C. Made Soytarı
Indestructible
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye
Indestructible

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimePtsi Kas. 28, 2011 9:37 pm

- Beni de ringe gömmek kolay değil Triple H... Tamam, tamam senin hakkında 'yenilmek' kelimesini kullanmayacağım. Daha kötüsünü yapacağım!..
der ve suratına bir yumruk indirir ama Triple H sinirlenir, Alberto 'ya bakar.
JohnCena
1 Yıldız Üye
1 Yıldız Üye
JohnCena

MesajKonu: Geri: Del Rio, talking about SC Title   Del Rio, talking about SC Title I_icon_minitimeSalı Kas. 29, 2011 3:56 pm

My Time İs Now Çalar Ve Cena Elinde Mikrofonla Entrance Bölümünde Durur Ve
Del Rio, talking about SC Title CJ692

-Hey!Hey! Bu Maçta Bende Olacağım.
-Sen Alberto Kendini Mükkemmel Sanma !
-Burada WHF'Nin En İyi Superstar'ları Duruyor.
-Maçta Hepinizi Ringe Gömeceğim!
-Hem Maçı Daha Çok Zorlaştırmış Olacağım!
http://futbolmerkezi.ultimaterpg.net/

Del Rio, talking about SC Title
1 sayfadaki 1 sayfası